MARTYNA GUBA

Opinie

Marysia


Odkrywanie siebie było dla mnie niesamowitym doświadczeniem. Dzięki temu spotkaniu uświadomiłam sobie ile dobrego dzieje się w moim życiu i jak wiele robię tylko sama siebie nie doceniam za to wszystko. Jak wiele pełnię w życiu ról, o których nawet nie myślałam. Zaczęłam inaczej postrzegać porażki i kryzysy, które są bardzo istotnym elementem w życiu i nie trzeba się nimi załamywać, ale wyciągać z nich wnioski oraz czerpać siłę do działania. Uzmysłowiłam sobie również, że nie warto tracić energii na rzeczy i sprawy, których nie można zmienić i nie ma się na nie wpływu bo nie zależą od nas. Lepiej tą energię skierować na inne sprawy, z których można czerpać korzyści. Dotarło do mnie jak jestem wytrwała w poszukiwaniu tego na czym mi zależy i czego mi brakuje, że mam w sobie odwagę, aby próbować realizować zmiany w swoim życiu. Sama muszę zawalczyć o siebie i własne szczęście, odnaleźć „Oazę szczęścia”, która da mi radość i pozwoli przywrócić uśmiech na twarzy. A przede wszystkim muszę wierzyć w to, że jestem wartościową osobą i nie pozwolić nikomu dać sobie wmówić, że tak nie jest. Martynko, Tobie bardzo dziękuję za to, że przy pierwszej naszej rozmowie poświęciłaś mi czas i zechciałaś mnie wysłuchać bo to wszystko zaprowadziło mnie do dalszych działań i udziału w Twoim programie. Te wydarzenia świadczą o tym, że wszystko w życiu jest po coś i nie jest tylko przypadkiem. Poszukiwanie ma sens bo po drodze można spotkać coś lub kogoś bardzo wartościowego, kto pomoże wskazać drogę lub nadać inny kierunek. Jesteś dla mnie niezwykłą osobą, emanuje od Ciebie ogromny optymizm. Po rozmowie czy spotkaniu z Tobą ma się poczucie, że wszystko jest możliwe trzeba tylko zdobyć się na odwagę, aby zawalczyć o własne szczęście.

Radek


Martyna jest niesamowitym człowiekiem. Dzięki jej wsparciu pokonałem strach, wstyd oraz smutek wynikający z etapu życia, na którym się znajdowałem i problemów, które mnie przerastały. Będąc uczestnikiem programu "Change Academy" wyznaczyłem sobie nowy kierunek, odkryłem swój prawdziwy potencjał i odnalazłem swoją wartość, której ktoś mnie pozbawił. A najważniejsze to poznałem siebie. Zyskałem szerszą świadomość. To wszystko sprawiło, że mam dużo większą pewność siebie, nauczyłem się komunikować sam ze sobą oraz z innymi to sprawia, że jestem skuteczny w tym, co robię. Świadomość samego siebie pomaga mi podejmować lepsze decyzje każdego dnia. Po roku współpracy z Martyną mogę jej jedynie podziękować za to, co dla mnie zrobiła. Dziękuje z całego serca, bez Ciebie nie znalazłbym się w tym miejscu. Polecam jej warsztaty każdemu, kto chce dokonać faktycznych zmian w swoim życiu. Poznać siebie, poszerzyć świadomość oraz dowiedzieć się czego tak naprawdę chce od życia.

Sylwia


Martyno, spotkania z Tobą uzależniają. Uzależniają od tej niesamowitej energii jaką przekazujesz, po spotkaniach z Tobą następnego dnia fruwam, czuję się silna, czuję, że mogę to co chcę! To niesamowite, bo w końcu ja jestem raczej osobą energiczną, aktywną, ale słuchając Ciebie, zdając sobie sprawę z tego, co w życiu robisz – można odnieść wrażenie, że Ty jesteś elektrownią atomową a ja ślimakiem na starcie wyścigu. Dajesz wiarę w siebie. Dajesz kopa – kiedy czuję, że moje skrzydełka opadają, spotkanie z Tobą unosi je do góry. To bardzo pozytywny kopniak, ja właśnie tego od czasu do czasu potrzebuję. Mam wiele pomysłów ale nie zawsze potrafię je przekuć w czyny, zrealizować. Twoje pomysły zaś drążą w mojej głowie korytarze w dobrym kierunku. Z całego serca Ci dziękuję. P.S. Tak sobie analizuję, że w wyniku naszej pracy i moich odkryć – zaczęłam pisać bloga kulinarnego. Wernisaż też był zainspirowany przez Ciebie... Inspiracja i Energia – chyba to jest największa wartość dla mnie.

Magdalena


W warsztatach "STER NA CEL" uczestniczyłam w styczniu 2019 roku. Moim marzeniem i celem na ten rok był start własnego lifestylowego portalu. W ciągu kilku miesięcy zgromadziłam Zespół, a mimo wielu przeciwności losu i niespodziewanych zdarzeń, udało się wprowadzić www.Better-Side.com na rynek. Udział w warsztatach "STER NA CEL" , które prowadziła wspaniała Martyna Guba, był cudownym doświadczeniem. Podczas spotkania otrzymałam ogromną dawkę motywacji. Warsztaty pozwoliły mi opracować szczegółowy plan działania oraz pomogły uwierzyć w moje umiejętności i marzenia. W warsztatach uczestniczyło wiele pozytywnych osób, które wręcz zarażały dobrą energią. Znajomości nawiązane podczas spotkania pielęgnuję do dziś. Serdecznie polecam wszystkim! Miejcie odwagę marzyć. Dzięki warsztatom nabierzecie "wiatru w żagle"

Karolina


Do Martyny na pierwszą sesję coachingową trafiłam po warsztatach Sukces to ja- Łomianki. Moją uwagę od samego początku zwrócił profesjonalizm i zaangażowanie z jakim Martyna podeszła do spotkania. W trakcie naszej sesji pracowałyśmy metodą Points of You. Wtedy właśnie przyszła do mnie karta symbolizująca Żyrafę, która trzyma w pysku źdźbło trawy :). Pierwsze skojarzenie...to ja... i od tego zaczęła się moja nowa droga....ZMIANA....
Martyna jest przede wszystkim kobietą o cudownej energii. Do swojej pracy podchodzi z ogromnym zaangażowniem i profesjonalizmem. Do każdej rozmowy, warsztatów czy sesji jest przygotowana na 200%. Dzieli się swoją wiedzą w sposób obok, którego nie można przejść obojętnie i do którego chce się wracać. Pod jej skrzydłani można się wiele nauczyć, otworzyć na nowe doświadczenia i przeżyć cudowną podróż w głąb siebie.
Martynko...czuję ogromną wdzięczność i dziękuję, że spotkałam Cię na swojej drodze.

Bogusława


Polecam Panią Martynę i wzięcie udziału w sesji coachingowej ponieważ Pani Martyna dociera do ważnych tematów wiedzy o sobie. W czym jesteśmy dobrzy ! Jakie są nasze słabe strony, często nienazwane i nie sprecyzowane. Przyjrzenie się sobie daje możliwość dalszych działań i powoduje, że wierzymy sobie i w siebie ! Pani Martyna naprowadza na właściwy kierunek, gdzie powinniśmy podążać w swoim życiu.

Ksenia


Szkolenie HELLO POINTS LEVEL 1 to najlepsze warsztaty na jakich byłam ! Świetna prowadząca, bardzo profesjonalna i punktualna oraz empatyczna. Czuję, że wiele się o sobie dowiedziałam i nie mogę doczekać się dalszej pracy z Points of You i kolejnych warsztatów. Super! Bardzo polecam

Karolina


Szkolenie świetne, przejrzyste z przeogromnym smakiem i poczuciem bezpieczeństwa. Martynko nie mogę się doczekać kolejnego szkolenia.

Anna


Martynko, dziękuje Ci za to jak budujesz atmosferę do pracy. Pięknie opiekujesz się grupą i masz wrażliwość na potrzeby uczestników. Potrafisz ciekawie zaprezentować narzędzia. Masz super energię. Dziel się dalej dobrem !!!

Sandra


Martyna jest niesamowitą osobowością! Od pierwszej chwili kiedy ją poznałam wiedziałam, że poprowadzi mnie przez drogę do odkrycia siebie... i nie myliłam się! Jestem zachwycona FRIS to wspaniałe narzędzie! polecam każdemu. Jeśli jesteś w tym samym punkcie co ja albo czujesz sie pogubiona/ny lub po prostu nie jestes pewny czego chcesz... napisz do Martyny... ona odkryje przed Tobą coś bezcennego... Ciebie!! Dziękuje i do zobaczenia

SKONTAKTUJ SIĘ

Kontakt

Możliwy jest kontakt telefoniczny bądź przez formularz kontaktowy

Tel: +48 733 16 16 16

Masz pytania? Chcesz umówić się na konsultację, dowiedzieć się więcej o Change Academy®?


    Social Media

    Bądź ma bieżąco. Odwiedź nas na Facebooku