ZMIANA

Czym jest zmiana?

CZY WIESZ CZEGO NAPRAWDĘ CHCESZ?
JAKI JEST TWÓJ CEL?


"Czasem krok, którego boisz się najbardziej jest tym, który Cię wyzwoli"
Charli Chaplin

Jak pokonać LĘK przed ZMIANĄ?
Jak odkryć swoje prawdziwe potrzeby, to czego naprawdę chcesz?
Co tak naprawdę motywuje Cię do ZMIAN?
Skąd czerpiesz siłę do przeprowadzenia ZMIANY?


ZMIANA jako najskuteczniejsze narzędzie rozwoju.

ZMIANA to jedyna PEWNA w naszym życiu.


  • ZMIANA jest energią, świadomą decyzją, akceptacją i wyborem. Gotowością, która motywuje nas do działania i daje poczucie wolności, na każdym etapie życia.
  • ZMIANA oparta na wiedzy o swoich zasobach, możliwościach, potrzebach, wartościach jest rozwojem. Tonajskuteczniejsze narzędzie rozwojowe.
  • DO PRAWDZIWEJ ZMIANY POTRZEBNA JEST SIŁA WOLI ! Musisz też wiedzieć czego chcesz ! Bo jeśli nie wiesz, to tego nie dostaniesz...
Potrzebujesz motywacji do zmiany? Wejdź i sprawdź!

Czego się boisz?

Wyjdź naprzeciw swoim LĘKOM, nie uciekaj od nich! Bo i tak będą Cię ścigać...

To brak wiedzy o sobie wywołuje lęk i sprawia, że tkwisz w miejscu, w niekorzystnych sytuacjach i niezdrowych relacjach. Wpadasz w pułapkę niezadowolenia nabierając przekonania, że "ciągle Ci czegoś brakuje". To co znasz daje Ci poczucie bezpieczeństwa, a nowe budzi strach i rodzi obawy. Dostosowujesz się do sytuacji i zapominasz o prawdziwym życiu, z różnymi jego odcieniami.

Większość z nas ma skłonność do odkładania życia na później i nie wie, co znaczy być naprawdę sobą, odkrywać siebie i robić w życiu to, co się lubi i co sprawia przyjemność. Nie dokonujemy kluczowych zmian, nie smakujemy życia, nie doświadczamy i tak naprawdę nie żyjemy, tylko nieustannie przygotowujemy się do życia.

Dlatego!

Odkryj siebie w sobie, poznaj swoje mocne strony i zaakceptuj słabe. Skup się na sobie, przestań zadawalać świat sobą, a zacznij zadawalać siebie światem. Skończ z dążeniem do "ideału", który zadowala wszystkich, tylko nie siebie. Nie oglądaj się na innych, nie czekaj na „dobry moment” - żyj TU i TERAZ. Korzystaj z okazji, które przynosi Ci świat i podążaj za biciem serca. To Ty wiesz najlepiej czego potrzebujesz i co jest dla Ciebie najlepsze.

Masz wątpliwości?

Skorzystaj z bezpłatnej kosultacji


Jesteś przekonany?

Podejmij wyzwanie i zrób pierwszy krok


PAMIĘTAJ

Jeśli ktoś mówi Ci "To się nie uda" - to miej świadomość, że to są JEGO GRANICE, nie Twoje! Jeśli potrzebujesz ODWAGI DO ZMIAN, pozbyć się lęku i zrobić pierwszy krok – poznaj moje inne projekty.


SKONTAKTUJ SIĘ

Kontakt

Możliwy jest kontakt telefoniczny bądź przez formularz kontaktowy

Tel: +48 733 16 16 16

Masz pytania? Chcesz umówić się na konsultację, dowiedzieć się więcej o Change Academy®?


    Social Media

    Bądź ma bieżąco. Odwiedź nas na Facebooku